ارتباط با پشتیبان

ما همیشه همراه شما هستیم

گروه پشتیبانی صبور و حرفه ای ما همیشه در کنار شما هستند تا مطمئن شوند، شما تجربه ای رضایت بخش، سریع و آسان از مشاوره در باوکیل داشته باشید.

راه های ارتباط با پشتیبان

پر کردن فرم آنلاین برای ارتباط با تیم پشتیبانی مشتریان

ارسال ایمیل به آدرس: support@bavakil.com

پر کردن فرم آنلاین برای ارتباط با تیم پشتیبانی مشتریان

از طریق شماره تلفن پشتیبانی با ما در تماس باشید.

چگونه تیم پشتیبانی ما میتواند به شما کمک کند؟

اگر مطمئن نیستید که چگونه از میان مشاوران ما در باوکیل انتخاب کنید، گروه پشتیبانی اینجاست تا به شما کمک کند. آنها نکات، توصیه ها و اطلاعات لازم را برای انتخاب وکیل یا مشاور در اختیار شما قرار می دهند. بر اساس یک مکالمه کوتاه، آنها می‌توانند شما را به انتخاب مناسب ترین گزینه هدایت نمایند.

در خصوص خدمات مشاوره حقوقی، هنگامی مشاوره پایان یافته تلقی خواهد شد که کاربر رضایت خود را اعلام نماید یا طی 4 ساعت پیامی مبنی بر عدم رضایت از جانب کاربر دریافت نشود. در این خصوص در صورت عدم رضایت کاربر و بررسی و تشخیص باوکیل خدمت مورد نظر ارائه شده توسط مشاور، لغو شده محسوب می گردد و اعتبار بسته به کیف پول حساب کاربری شما بازگردانده خواهد شد.

در خصوص خدمات حقوقی مانند تنظیم متون و اوراق قضایی، خدمت مورد نظر پس از ارسال فایل هنگامی پایان یافته تلقی خواهد شد که کاربر رضایت خود را اعلام نماید یا طی 72 ساعت پیامی مبنی بر عدم رضایت از جانب کاربر دریافت نشود. در این خصوص در صورت عدم رضایت کاربر و بررسی و تشخیص باوکیل، مشاور ملزم به رفع موضوع برخواهد آمد و پس از تشخیص باوکیل مورد پایان یافته تلقی خواهد شد.

لطفا جهت آگاهی بیشتر بخش رسیدگی به نارضایتی و شکایات شرایط و ضوابط کاربر را مطالعه نمایید.

  • خدمات مشاوره: 4 ساعت
  • خدمات حقوقی: 72 ساعت

عدم اعلام رضایت کیفیت خدمت حقوقی مورد نظر تا زمان مقرر شده، به معنای پایان خدمت مورد نظر با رضایت کامل شما می باشد و پس از آن حق هرگونه اعتراضی از شما سلب و ساقط خواهد شد و باوکیل هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال آن ندارد.

لطفا جهت آگاهی بیشتر بخش رسیدگی به نارضایتی و شکایات شرایط و ضوابط کاربر را مطالعه نمایید.