رهنمودهای بازخورد نویسی

نظرات شما، ضامن کیفیت خدمات ماست

مشاوره حقوقی مفیدی داشته اید، به پاسخ های لازم و کافی در حل مساله خود دست یافته اید؟ مشتاقید با بیان نظرات و امتیاز های خود، دیگر کاربران را برای بهترین انتخاب راهنمایی کنید ؟
ما مشتاقانه منتظریم با بیان نظرات خود، دیگران را از تجربه مشاوره خود آگاه سازید.

ستاره

یکی از راههای عالی کمک به کاربران جهت انتخاب بهترین مشاور، استفاده از روش ستاره دادن از 1 به عنوان کمترین تا 5 به عنوان بیشترین میباشد .

بازخورد نویسی

هر بار که مشاوره دریافت می نمایید، می توانید با نوشتن یک نظر کوتاه، به ما و دیگر کاربران بگویید که در مورد مشاور خود چه نظری دارید.

نماد تایید یا عدم تایید

انتخاب این نماد، می تواند راه مناسبی برای تایید یا عدم تایید بازخوردهای به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کاربران در مورد مشاورین ما باشد.

پرسش های متداول

کاربر می تواند با ثبت ستاره جهت رتبه بندی یا نوشتن بازخورد، و نیز نماد تایید یا عدم تایید در بازخوردهای به اشتراک گذاشته شده، نظر خود را در رابطه با مشاورانی که از آنها خدمت دریافت می کند، ارائه دهد. چنین رتبه بندی ها و بازخورد نویسی هایی برای مشاهده در سایت در دسترس خواهد بود. باوکیل این حق را برای خود محفوظ می دارد که رتبه بندی ها و بازخورد نویسی هایی که در مواردی تهدیدآمیز، مخرب، ناپسند یا نامناسب هستند را منتشر ننماید.

در بخش «نمایه من» در حساب کاربری، لیستی از مشاوره هایی که داشته اید را مشاهده می نمایید و پس از بازخورد نویسی، نظرات شما به بخش «تاریخچه بازخورد» در حساب کاربری منتقل می‌شود.

پس از ارسال نظر امکان ویرایش  تنها از طریق پشتیبان میسر می باشد و حدود 1 تا 2 روز کاری زمان میبرد تا بازخورد شما نمایان شود.

این ویژگی به شما کمک می کند در صورت داشتن تجربه ای متفاوت یا همسو، نسبت به تایید یا رد نظر آن کاربر واکنش نشان دهید و دیگران را از تجربه خود مطلع سازید.

نظرات شما باید بر اساس تجربه شخصی شما نسبت به نحوه مشاوره وکیل یا کارشناس حقوقی مورد نظر باشد. لطفا بر اساس واقعیت، منصفانه و صادقانه بنویسید. درهنگام نوشتن نظرات خود، به یاد داشته باشید که نظر شما می تواند به دیگران کمک نماید تا به درستی وکیل یا کارشناس حقوقی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

ما همیشه شما را تشویق می نماییم تا تجربیات خود را به صراحت به اشتراک بگذارید. اما در صورت نوشتن اطلاعات شخصی  خود همچون آدرس، شماره تلفن و یا مشخصات شخصی خاص بازخورد شما منتشر نخواهد شد.

همچنین باوکیل تمام بررسی‌های نامناسب را تعدیل می‌نماید. اگر نقد شما حاوی کلمات بد یا تهمت‌آمیز، الفاظ رکیک ، غیرسازنده، انتقام‌آمیز، افتراآمیز، تبلیغات، درج لینک یا آدرس سایت های دیگر، ذکر نام وکیل یا کارشناسی حقوقی دیگر، الفاظ نامناسب، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران، توهین آمیز، درج اطلاعات شخصی و نامرتبط با موضوع مشاوره باشد، یا ثابت شود ناعادلانه است، ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که آن را منتشر نکنیم. نگران نباشید، شما همیشه فرصتی برای ویرایش و ارسال مجدد نظر خود با ارتباط با پشتیبانی دارید.