چرا باوکیل انتخاب شماست؟

ما یک تفاوت جدید ایجاد می کنیم

باوکیل به عنوان بستر خدمات مشاوره حقوقی آنلاین از شما برای پیوستن به جمع خود استقبال می کند. با دریافت مشاوره حقوقی معتبر و حرفه ای تصمیمات درست قانونی خواهید گرفت و همین امروز درزمان و هزینه های کلان حقوقی فردای خود صرفه جویی خواهید نمود. به صورت آنلاین و حضوری، همیشه در دسترس شما هستیم. ما با ارائه نرخ بسته های مشاوره و خدمات مشخص به شما آرامش، اطمینان و شفافیت ارائه می دهیم.

ما تا آخرین قدم همراه شما هستیم.

قیمت گذاری شفاف با هزینه مشخص به کاربران این امکان را می دهد که دقیقاً بدانند چقدر و برای چه، هزینه می پردازند.

در هر زمان و هر مکانی که هستید، می توانید به سرعت خدمات حقوقی خود را با معتبرترین مشاوران ما دریافت نمایید.

همین امروز درزمان وهزینه های کلان حقوقی فردای خود صرفه جویی کنید. ما به شما با ارائه هزینه های ثابت، اطمینان و شفافیت را هدیه می دهیم.

امکان قرار ملاقات حضوری و ایجاد پل ارتباطی جهت بستن قرارداد وکالت با شرایط مناسب بخشی از مزیت های استفاده از خدمات مجموعه باوکیل می باشد.

پیشنهادات ویژه باشگاه مشتریان ما راهی عالی برای دریافت خدمات اقتصادی با وکلا و کارشناسان حقوقی مورد علاقه شما می باشد.

0 %
رضایت مشتریان
0 +
ملاقات حضوری و بستن قرارداد وکالت
0
میانگین رتبه بندی
0
برگه اطلاعات حقوقی
و اسناد رایگان
0 +
دقیقه مشاوره حقوقی
0
بررسی و تنظیم اسناد قضایی و محاسبات حقوقی

ما تا آخرین قدم همراه شما هستیم

+75 مشاوره حضوری و بستن قرارداد
90% رضایت
کامل
5000 برگه اطلاعات حقوقی و اسناد رایگان
1000 دقیقه مشاوره
حقوقی
۱۰۰۰ بررسی و تنظیم اسناد قضایی و محاسبات حقوقی
4/8 میانگین
رتبه بندی

پرسش های متداول

شما می توانید در منو، بخش خدمات حقوقی با انتخاب گزینه بستن قرارداد وکالت، با اتصال به پشتیبان وقت مشاوره حضوری دریافت نموده و در صورت نیاز راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است خدمت اعطا و تنظیم قرارداد وکالت از طریق بستر باوکیل ارائه نمی شود. بنابراین در صورت دریافت این خدمت از سمت وکیل هرگونه تعهد و مسئولیتی از این بابت تنها بر عهده شخص کاربر و وکیل می باشد. باوکیل از طریق بستر میزبانی شده خود، تنها با ایجاد پل ارتباطی میان کاربر و وکیل جهت آشنایی، هماهنگی و تسهیل شرایط قبول پرونده وکالت و ارائه تخفیفات ویژه، کاربر را در جهت دریافت خدمات حقوقی اقتصادی و به صرفه همراهی می نماید.

لطفا جهت آگاهی بیشتر شرایط و ضوابط کاربر را مطالعه نمایید.

یکی از مزایای اصلی استفاده از خدمات حقوقی آنلاین باوکیل استفاده از فناوری های روز جهت کاهش هزینه های سربار و صرفه جویی در زمان می باشد. باوکیل با پس‌انداز مستقیم هزینه ها به نفع کاربران  موجب برخورداری شما از خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه می شود.

در باوکیل، ما به خود می بالیم که یکی از قابل اعتمادترین خدمات مشاوره حقوقی را ارائه می دهیم و بدین منظور با فرآیند دقیق در گزینش وکلا و کارشناسان حقوقی، ضمانت رضایت کاربر، ارتباط نزدیک با وکلا و کارشناسان حقوقی، گروه پشتیبانی دقیق، نظارت بر خدمات جهت محافظت و تضمین کیفیت و نیز مشارکت فعال کاربران در امتیازدهی، بازخورد نویسی و تایید و عدم تایید بازخوردهای کاربران درباره مشاوران باوکیل تضمین می کند که تجربه شما از خدمات ما ایمن، حرفه ای، جامع و قابل اعتماد خواهد بود.

در خصوص خدمات مشاوره حقوقی، هنگامی مشاوره پایان یافته تلقی خواهد شد که کاربر رضایت خود را اعلام نماید یا طی 4 ساعت پیامی مبنی بر عدم رضایت از جانب کاربر دریافت نشود. در این خصوص در صورت عدم رضایت کاربر و بررسی و تشخیص باوکیل خدمت مورد نظر ارائه شده توسط مشاور، لغو شده محسوب می گردد و اعتبار بسته به کیف پول حساب کاربری شما بازگردانده خواهد شد.

در خصوص خدمات حقوقی مانند تنظیم متون و اوراق قضایی، خدمت مورد نظر پس از ارسال فایل هنگامی پایان یافته تلقی خواهد شد که کاربر رضایت خود را اعلام نماید یا طی 72 ساعت پیامی مبنی بر عدم رضایت از جانب کاربر دریافت نشود. در این خصوص در صورت عدم رضایت کاربر و بررسی و تشخیص باوکیل، مشاور ملزم به رفع موضوع برخواهد آمد و پس از تشخیص باوکیل مورد پایان یافته تلقی خواهد شد.

لطفا جهت آگاهی بیشتر بخش رسیدگی به نارضایتی و شکایات شرایط و ضوابط کاربر را مطالعه نمایید.

وکلا و کارشناسان حقوقی ما متعهد هستند که بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای را در جلسات مشاوره خود با شما رعایت نمایند. باوکیل از مسئولیت بزرگی که بر عهده وکلا و کارشناسان حقوقی ما قرار می گیرد آگاه است. این وظیفه ما است که به شأن و منزلت و ارتقای اگاهی کاربران خود احترام بگذاریم. ما از همه وکلا و کارشناسان حقوقی خود می خواهیم که با کاربران باوکیل با نهایت احترام، دلسوزی و نگرشی حرفه ای برخورد کنند، که شامل تمرکز کامل بر روی شما و حل مساله ی حقوقی شما می باشد. بنابراین اگر به هر دلیلی تجربه شما با مشاور به شیوه ای که در منشور اخلاقی وکلا و کارشناسان حقوقی ما پیش نرفت، لطفاً برای پایان دادن به جلسه مشاوره خود فوراً اقدام کنید و سریعا با ما تماس بگیرید تا گروه باوکیل به آن رسیدگی نماید.

جهت آگاهی بیشتر لطفا صفحه منشور اخلاقی وکلا و کارشناسان حقوقی را مطالعه نمایید.

چرا ما مورد اعتماد کاربران خود هستیم ؟

ارسال نظرات و پیشنهادات