در باوکیل چگونه مشاوره دریافت نمایید؟

ما راه حلی برای تمام نیازهای حقوقی شما داریم

حساب کاربری ایجاد کنید

مشاور خود را انتخاب نمایید

روی «چت» یا «تماس» کلیک کنید

از مشاوره حقوقی خود بهره ببرید

همین حالا ثبت نام کنید و از خدمات ما بهرمند شوید.

نحوه ثبت نام در باوکیل و استفاده از خدمات آن

برای دریافت خدمات حقوقی، کافیست گزینه « ثبت نام» در بالای صفحه را انتخاب کنید و مراحل ثبت نام کوتاه را تکمیل نمایید. هم چنین میتوانید پیش از ثبت نام، پرسش های متداول این بخش را مطالعه فرمایید. 

ثبت نام

بعد از ایجاد حساب کاربری با استفاده از دسته بندی های دقیق و سریع در منوی انتخاب وکلا و کارشناسان حقوقی، مشاور خود را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب روش ارتباط، با انتخاب بسته مالی – زمانی مشاور مورد نظر، هزینه آن را در لحظه پرداخت نمایید و پس از آن تماس شما برقرار می شود.

به یاد داشته باشید شما می‌توانید کیف پول حساب کاربری خود را در قالب بسته های مالی تعیین‌شده که دارای میزان اعتبار بیشتری می باشند یا افزایش کیف پول به میزان مبلغ دلخواه پیش خرید نمایید.

پیش از مشاوره، در محیطی آرام به سوالات خود با تمرکز فکر کنید و مطمئن شوید که از اتصال اینترنت مناسبی جهت تعامل با مشاور استفاده می نمایید تا بهترین نتیجه را از مشاوره دریافت کنید.

چگونه در باوکیل ثبت نام کنم و از خدمات آن بهرمند شوم؟

برای دریافت خدمات حقوقی، کافیست گزینه « ثبت نام» در بالای صفحه را انتخاب کنید و مراحل ثبت نام کوتاه را تکمیل نمایید. هم چنین میتوانید پیش از ثبت نام، پرسش های متداول این بخش را مطالعه فرمایید. 

بعد از ایجاد حساب کاربری با استفاده از دسته بندی های دقیق و سریع در منوی انتخاب وکلا و کارشناسان حقوقی، مشاور خود را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب روش ارتباط، با انتخاب بسته مالی – زمانی مشاور مورد نظر، هزینه آن را در لحظه پرداخت نمایید و پس از آن تماس شما برقرار می شود. به یاد داشته باشید شما می‌توانید کیف پول حساب کاربری خود را در قالب بسته های مالی تعیین‌شده که دارای میزان اعتبار بیشتری می باشند یا افزایش کیف پول به میزان مبلغ دلخواه پیش خرید نمایید.

پیش از مشاوره، در محیطی آرام به سوالات خود با تمرکز فکر کنید و مطمئن شوید که از اتصال اینترنت مناسبی جهت تعامل با مشاور استفاده می نمایید تا بهترین نتیجه را از مشاوره دریافت کنید.

پرسش های متداول

به چندین روش می توانید:

 • در منو در بخش مشاوره حقوقی با انتخاب گزینه مورد نظر
 • در صفحه ی جست و جوی وکلا و کارشناسان حقوقی
 • در صفحه اصلی قسمت وکلا و کارشناسان حقوقی
 • در نمایه وکیل و کارشناس حقوقی
 • در منو بخش خدمات حقوقی با انتخاب گزینه جستجو وکلا و کارشناسان حقوقی

شما می توانید با مشاهده فهرست مشاوران آنلاین و انتخاب فیلتر های دقیق همگام با موضوع و مساله مورد نظر خود در قسمت دسته بندی، مشاور مناسب خود را انتخاب نمایید.

فیلترهای جستجوی کارآمد ما در بخش دسته بندی به شما امکان می دهد مشاور انتخابی شما بهترین انطباق را با خواسته شما داشته باشد.

دسته بندی این فیلترها شامل:

 • نوع مشاوره درخواستی ( تلفنی، متنی، حضوری )
 • مرتب سازی بر اساس ( وکیل و کارشناس حقوقی آنلاین، وکیل و کارشناس حقوقی برتر، بیشترین امتیاز، کمترین قیمت، بیشترین قیمت، شهر)
 • خدمات قابل ارائه ( تماس تلفنی و ارسال اسناد، چت و ارسال اسناد، بررسی و تنظیم قرارداد، بررسی و تنظیم اوراق قضایی، محاسبات حقوقی، بستن قرارداد وکالت )
 • تخصص

در باوکیل، ما به خود می بالیم که یکی از قابل اعتمادترین خدمات مشاوره حقوقی را ارائه می دهیم و بدین منظور با فرآیند دقیق در گزینش وکلا و کارشناسان حقوقی، ضمانت رضایت کاربر، ارتباط نزدیک با وکلا و کارشناسان حقوقی، گروه پشتیبانی دقیق، نظارت بر خدمات جهت محافظت و تضمین کیفیت و نیز مشارکت فعال کاربران در امتیازدهی، بازخورد نویسی و تایید و عدم تایید بازخوردهای کاربران درباره مشاوران باوکیل تضمین می کند که تجربه شما از خدمات ما ایمن، حرفه ای، جامع و قابل اعتماد خواهد بود.

انجام خدمات حقوقی از زمان ثبت درخواست، در حال انتظار انجام تا تغییر آن به وضعیت در حال انجام مستلزم بررسی جامع توسط شما به عنوان مشاور، و اطمینان کامل بر قابل اجرا و انجام بودن راهکار تخصصی و روش پیشنهادی در راستای خواسته کاربر در مدت زمان تعیین شده و هزینه آن می باشد. لازم به ذکر است تمام مراحل انجام سفارشات خدمات حقوقی از طریق بستر باوکیل انجام می پذیرد و در صورت تخلف از این امر و مشاهده آن خدمت مورد نظر انجام نشده محسوب می شود و موجب غیرفعال یا مسدود شدن حساب کاربری شما خواهد شد.

در 5 دقیقه آخر تماس مشاوره به شما یادآور خواهیم شد که چند دقیقه و چند ثانیه دیگر می توانید با مشاور انتخابی خود ادامه دهید. و در ارتباط از طریق چت نیز با دقیقه شمار بسته خریداری شده می توانید از مدت زمان باقی مانده مشاوره خود آگاه شوید.

مراحل دریافت خدمت از طریق دریافت اعلان در حساب کاربری، دریافت پیامک و یا در صورت تشخیص باوکیل از طریق تماس پشتیبان به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست اعلان ها شامل:

 • تبریک و تخفیف روز تولد
 • سفارش خدمات
 • دریافت نوبت مشاوره
 • تیکت پشتیبانی
 • پیشنهادات ویژه باشگاه مشتریان
 • امتیاز و بازخورد
 • پاسخ پرسش در تالار گفتگو
 • آخرین مقالات
 • اخبار و رویداد

هنگامی که مشاوره دریافت می کنید، بر اساس بسته مالی – زمانی انتخابی خود، هزینه از حساب کاربری شما کسر خواهد شد. در صورتی که  خدمت حقوقی مورد نظر شما از اعتبار پیش خرید شده بیشتر باشد، نیاز است ابتدا مبلغ اعتبار خود را برای داشتن خدمت حقوقی مورد نظر افزایش دهید. هم چنین در صورت تمایل به ادامه مشاوره، می‌توانید پس از اتمام تماس مجددا بسته جدیدی خریداری نموده و در صورت انلاین بودن مشاور مورد نظر دوباره تماس بگیرید و به گفتگوی خود ادامه دهید.

با داشتن کیف پول شما همیشه می دانید چقدر اعتبار در حساب کاربری خود دارید و چقدر می توانید برای مشاوره بعدی هزینه نمایید. همچنین می‌توانید کیف پول حساب کاربری خود را در قالب بسته های مالی تعیین‌شده که دارای میزان اعتبار بیشتری می باشند یا افزایش کیف پول به میزان مبلغ دلخواه پیش خرید نمایید یا در صورت نیاز براساس پرداخت در لحظه همان خدمت حقوقی پرداخت خود را انجام دهید.

 • به یاد داشته باشید، هنگامی که خدمت حقوقی مورد نظر شما از اعتبار پیش خرید شده بیشتر باشد، شما می توانید مبلغ اعتبار خود را برای داشتن خدمت حقوقی مورد نظر افزایش دهید.

بله، شما می توانید با رجوع به برنامه وضعیت حضور آن مشاور و زمان در دسترس بودن ایشان اقدام به برقراری تماس نمایید.

قیمت گذاری در قبال سفارش تمامی خدمات حقوقی، توسط مشاور( وکیل/ کارشناس حقوقی) بر اساس میزان تخصص، سابقه و نوع خدمت حقوقی، مدت زمان حدودی انجام خدمت، شرایط انجام و تغییرات اعلام شده در فرایند خدمت و مواردی از این دست تعیین، محاسبه و اعلام می شود. بنابراین مبالغ تنها به تشخیص و بر اساس معیارهای مورد نظر مشاور تعیین و اعمال می شود و باوکیل در قیمت گذاری خدمات مشاوره و حقوقی هیچ گونه دخل و تصرفی و مسئولیتی نخواهد داشت.

 • باوکیل به عنوان بستر میزبان، تنها بر تعیین حدود مبالغ ارائه شده توسط مشاورین جهت رعایت عرف و مصوبه های تعیین شده کانون وکلا و مرکز مشاوران قوه قضاییه برای برخورداری آسان کاربر از خدمات با کیفیت نظارت دارد
 • خدمات مشاوره شما در قالب بسته های زمانی – مالی مشخص شده می باشند و پس از اتمام بسته، خدمت حقوقی به پایان می رسد.

اگر مشاور برای مشاوره بعدی خود مشغول نشده باشد، پس از پایان تماس در صورت انلاین بودن مشاور، می توانید مجددا بسته خریداری نمایید و به گفتگوی خود ادامه دهید.

به چندین روش می توانید اقدام به دریافت نوبت دهی حضوری نمایید.

 • در منو در بخش مشاوره حقوقی با انتخاب گزینه مشاوره حضوری
 • در نمایه وکیل و کارشناس حقوقی
 • در صفحه ی جست و جوی وکلا و کارشناسان حقوقی
 • در صفحه اصلی قسمت وکلا و کارشناسان حقوقی

پس از انتخاب مشاور و انتخاب گزینه نوبت دهی حضوری و اتمام مراحل خرید بسته مشاوره حضوری گروه پشتیبانی جهت هماهنگی های لازم برای تنظیم وقت حضور در جلسه مشاوره با شما تماس خواهد گرفت و پس از ثبت نهایی، پیامک زمان و مکان قرار جلسه مشاوره حضوری برای شما ارسال خواهد شد. همچنین 24 ساعت قبل از قرار ملاقات، گروه پشتیبانی جهت یادآوری ساعت مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

شما می توانید در منو، بخش خدمات حقوقی با انتخاب گزینه بستن قرارداد وکالت، با اتصال به پشتیبان وقت مشاوره حضوری دریافت نموده و در صورت نیاز راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 • لازم به ذکر است خدمت اعطا و تنظیم قرارداد وکالت از طریق بستر باوکیل ارائه نمی شود. بنابراین در صورت دریافت این خدمت از سمت وکیل هرگونه تعهد و مسئولیتی از این بابت تنها بر عهده شخص کاربر و وکیل می باشد. باوکیل از طریق بستر میزبانی شده خود، تنها با ایجاد پل ارتباطی میان کاربر و وکیل جهت آشنایی، هماهنگی و تسهیل شرایط قبول پرونده وکالت و ارائه تخفیفات ویژه، کاربر را در جهت دریافت خدمات حقوقی اقتصادی و به صرفه همراهی می نماید.

لطفا جهت آگاهی بیشتر شرایط و ضوابط کاربر را مطالعه نمایید

بله امکان ارسال و بررسی وجود دارد. ایجاد دسترسی و ارتباط میان کاربر و مشاور در جهت ارائه خدمات حقوقی به منظور مشاوره، بررسی و ارائه راهکار تخصصی از سمت مشاور برای شفاف سازی و کمک به حل مساله و مشکل کاربر می باشد. بنابراین مشاوران متخصص ما در این مسیر کنار شما خواهند بود تا با بررسی موشکافانه و تنظیم دقیق اوراق قضایی شما،هم راستا با قوانین و مقرارت صحیح شما را یاری کنند.

شما می توانید با مراجعه به بخش خدمات حقوقی در منو به خدمت حقوقی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

 • ارزیابی حقوقی شامل بررسی، پیشنهاد طرح، موضوع، ارزیابی پرونده حقوقی
 • بررسی و تنظیم اوراق قضایی شامل تنظیم لایحه، شکوایه، دادخواست و غیره
 • بررسی و تنظیم قراردادها و دانلود قراردادهای موضوعی آماده
 • خدمات محاسبات آنلاین حقوقی رایگان شامل دیه، مهریه و غیره
 • ایجاد بستر قبول و تنظیم قرارداد وکالت

شما می توانید با مراجعه به بخش خدمات حقوقی در منو به خدمت حقوقی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

وکلا و کارشناسان حقوقی ما متعهد هستند که بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای را در جلسات مشاوره خود با شما رعایت نمایند. باوکیل از مسئولیت بزرگی که بر عهده وکلا و کارشناسان حقوقی ما قرار می گیرد آگاه است. این وظیفه ما است که به شأن و منزلت و ارتقای اگاهی کاربران خود احترام بگذاریم. ما از همه وکلا و کارشناسان حقوقی خود می خواهیم که با کاربران باوکیل با نهایت احترام، دلسوزی و نگرشی حرفه ای برخورد کنند، که شامل تمرکز کامل بر روی شما و حل مساله ی حقوقی شما می باشد. بنابراین اگر به هر دلیلی تجربه شما با مشاور به شیوه ای که در منشور اخلاقی وکلا و کارشناسان حقوقی ما پیش نرفت، لطفاً برای پایان دادن به جلسه مشاوره خود فوراً اقدام کنید و سریعا با ما تماس بگیرید تا گروه باوکیل به آن رسیدگی نماید.

جهت آگاهی بیشتر لطفا صفحه منشور اخلاقی وکلا و کارشناسان حقوقی را مطالعه نمایید.