همکاری با ما

جایی بایست که میخواهی باشی

ما به دنبال بهترین ها هستیم

ما به دنبال بهترین ها هستیم

باوکیل با رعایت معیارهای کیفی بالا در انتخاب وکلا و کارشناسان حقوقی مجرب، با تجربه و کارآمد یکی از معتبرترین سایت های شناخته شده خدمات مشاوره حقوقی می باشد. اگر علاقمند به ارائه تجربه و دانش خود به کاربران ما برای بهترین راهکارهای تخصصی حقوقی هستید، لطفاً درخواست همکاری خود را ثبت نمایید.

لطفا پیش از درخواست همکاری، پرسش های متداول این بخش را مطالعه فرمایید.

داشتن پروانه پایه یک وکالت برای وکلا و مدرک لیسانس برای کارشناسان حقوقی با حداقل هفت سال تجربه کاری مورد نیاز است. هنگام ارسال درخواست همکاری و ثبت نام لازم است، حداقل بالای 30 سال سن داشته باشید.

هم چنین در ثبت درخواست همکاری نیاز است موارد زیر تکمیل و ارسال نمایید.

 • اطلاعات کاربری
 • تصویر شناسنامه و کارت ملی، کارت پایان خدمت
 • عکس رنگی با کیفیت بالا (لطفا به سوال شماره 4 همین بخش مراجعه کنید.)
 • مدارک تحصیلی
 • تصویر صفحه اول دفترچه پروانه وکالت به همراه صفحه تمدید

1. عکس نمایه
2. نام و نام خانوادگی و میزان و درجه ی تخصص ( به طور مثال: مهراد راد/ وکیل پایه یک دادگستری/ کارشناس ارشد حقوق)
3. امتیاز مشاور (تعداد ستاره)
4. قلب (برای افزودن مشاور به لیست منتخب ها)
5. پیام (صدای ضبط شده مشاور جهت آشنایی کاربر )
6. محتوای تصویری(ویدئوی کوتاه از مشاور جهت آشنایی کاربر)
7. مشخص بودن وضعیت حضور ( در دسترس، مشغول، عدم حضور )
8. مشخص بودن زمان حضور در وبسایت و برنامه هفتگی
9. نحوه تماس : تلفنی، متنی( چت )
10. محدوده قیمت بسته های مالی- زمانی مشاور
11. دریافت نوبت
12. خدمات قابل ارائه توسط مشاور (مشاوره تلفنی، مشاوره متنی، ارزیابی حقوقی، تنظیم اوراق قضایی، تنظیم قرارداد، مشاوره حضوری ، بستن قرارداد وکالت )
13. زمینه های تخصص
14. سال های تجربه کاری
15. محدوده و شهر فعالیت مشاور
16. زبان مشاور
17. درباره من
18. بازخورد کاربران
19. لینک مقالات مشاور به صفحه وبلاگ

لطفا پیش از ثبت نام جهت آگاهی بیشتر صفحه شرایط و ضوابط مشاور و سیاست نامه حفظ حریم خصوصی مشاور را در مورد نحوه عملکرد ارائه خدمات مطالعه نمایید.

به عنوان یک وکیل یا کارشناس حقوقی در سایت باوکیل می توانید انتخاب کنید که چه زمانی و در کجا کار کنید. وارد نمایه خود شوید، وضعیت در دسترس بودن خود را بروزرسانی کنید و آماده پذیرش مشاوره حقوقی از طریق مشاوره تلفنی یا متنی در کمترین زمان شوید.

در وضعیت مشاوره تلفنی، هنگامی که کاربر مشاوره خود را با شما آغاز می نماید، سامانه با شماره تلفنی که به عنوان خط فعال انتخاب کرده اید تماس می گیرد.

در وضعیت مشاوره متنی (چت)، یک پیامک به شماره موبایل و یک اعلان در صفحه حساب کاربری شما ظاهر می شود، شما می توانید با دنبال کردن مراحل اعلام شده به کاربر خود مشاوره دهید. در پایان مشاوره، کاربر این گزینه را دارد که در مورد کیفیت مشاوره شما بازخورد بگذارد، بازخورد خوب و اعطای ستاره به رتبه بندی کلی شما در انتخاب مشاور برتر کمک می نماید.

وکلا و کارشناسان حقوقی ما متعهد هستند که بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای را در مشاوره خود با کاربران رعایت کنند. منشوراخلاقی وکلا و کارشناسان حقوقی ما حاکی از حرفه ای بودن، اعتماد و یکپارچگی مشاوران در برخورد با کاربران می باشد.

جهت آگاهی بیشتر لطفا صفحه منشور اخلاقی وکلا و کارشناسان حقوقی را مطالعه نمایید.

ما از وکلا و کارشناسان حقوقی خود میخواهیم برای مشاوره ای آگاهانه و مفید تنها تخصص هایی که بیش از همه در آن حرفه ای و دارای تجربه هستند را انتخاب نمایند. این مهم موجب می شود که مشاوره ای با کیفیت را برای کاربران تضمین کنیم تا برای شما باعث افزایش امتیاز دهی و بازخورد مثبت شود.

بله، تجربه نشان می دهد که داشتن تصویر تأثیر زیادی بر معرفی شما برای دستیابی به کاربران جدید دارد. در واقع تقریباً به اندازه صدای شما در برقراری ارتباط اولیه حائز اهمیت است. داشتن تصویربرای تمامی مشاوران الزامی است.
ما فقط یک تصویر به روز و مطابق وضعیت حال شما را می پذیریم، هیچ عکس قدیمی یا تصویر دیگری پذیرفته نخواهد شد. دستورالعمل ما برای یک تصویر با کیفیت خوب به شرح زیر است:
• تصویر با کیفیت مناسب (400 در 400 پیکسل)
• عکس سر و شانه (برای نمونه، تصاویر وکلا موجود را ببینید)
• پس زمینه روشن باشد
• اگر از نور فلاش یا هرمنبع نوری دیگر استفاده می کنید، لطفاً مطمئن شوید که هیچ سایه ای روی صورت یا پس زمینه شما وجود ندارد
• تصویر رنگی باشد

شما باید از نام کامل موجود در پروانه ی وکالت یا مدارک شناسایی معتبر برای نمایه خود استفاده کنید. نام کاربری شما باید یک نام واقعی باشد، استفاده از نام‌های کوتاه، مستعار یا غیر واقعی مورد تایید نمی باشد.

 • در صورتی که نام نمایه شما شامل موارد زیر باشد ثبت نام شما کامل نخواهد شد:
 • شامل اطلاعات تماس یا آن بخش از اطلاعات شخصی شما که در وب سایت اجازه نمایش ندارد.
 • شخص، وبسایت یا برنامه دیگری را معرفی یا تبلیغ نماید.
 • حاوی الفاظ رکیک یا توهین آمیز باشد.
 • حاوی ایمیل، آدرس وب سایت، تلگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی باشد.

لطفا جهت آگاهی  صفحه شرایط و ضوابط مشاور بخش لغو خدمت را مطالعه نمایید.

پرداخت بر اساس درصد تعیین شده در قرارداد همکاری با ما، از مجموع  بسته های مشاوره و خدمات  ارائه شده توسط مشاور، هر دو هفته یک بار می باشد.

جهت آگاهی بیشتر لطفا بخش هزینه خدمات، پایان یافتن خدمت، کارمزد، مالیات در صفحه شرایط و ضوابط مشاور مطالعه نمایید.

پرداخت تسویه حساب دوره ای باوکیل، بر اساس مجموع اعتبار کیف پول حساب کاربری پس از کسر کارمزد باوکیل شامل بسته های خدمات مشاوره و خدمات حقوقی ارائه شده توسط مشاور پس از پایان یافتن خدمت، هر 15 روز کاری یک بار به صورت حواله پایا انجام می شود.

جهت آگاهی بیشتر لطفا بخش تسویه حساب در صفحه شرایط و ضوابط مشاور مطالعه نمایید.

ما با گروهی از متخصصین بازاریابی دیجیتال جهت ارائه خدمات سئو، مارکتینگ، برندینگ و غیره همکاری می کنیم تا شما بیشتر دیده شوید و نتیجه مطلوب را دریافت نمایید.

 • افزایش امتیاز ( ستاره )
 • ارائه راهکار حقوقی در پاسخ به پرسش کاربران در صفحه تالار گفتگو
 • رضایت کاربر از خدمات ارائه شده توسط مشاور
 • عدم لغو سفارشات در هر ماه
 • حضور منظم در ساعات مقرر شده توسط مشاور
 • تعهد حداقل 12 ساعت حضور فعال درهفته
 • خیر، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ با یک مرورگر مدرن مانند Google Chrome،  Firefox یا11   Internet Explore  یا edge می باشد. مرورگرهای قدیمی ممکن است مشکلاتی داشته باشند که نتوانیم آنها را پشتیبانی کنیم و داشتن یک اتصال اینترنت سریع و یا یک تلفن موبایل هوشمند می باشد.

مزایای همکاری در باوکیل

مزایای همکاری در باوکیل

درخواست همکاری با ما

درخواست همکاری با ما

فرآیند همکاری با ما

همین امروز برای همکاری و مشاوره در سایت باوکیل اقدام نمایید.
همکاری با ما، به شما این امکان را می دهد تا با برنامه زمان بندی خود پیش بروید. ما به حداقل تعهد 12 ساعت حضور آنلاین درهفته نیاز داریم و نیاز است شما به برنامه ای که ایجاد می کنید پایبند باشید تا کاربران بتوانند به راحتی با شما مشاوره دریافت نمایند. انتظار می رود از طریق تلفن، چت و قرار ملاقات حضوری در دسترس باشید و باید مشخصات شخصی و حرفه ای خود را مطابق آنچه درخواست شده است، در سایت ما ارائه دهید.
باوکیل به دلیل داشتن بالاترین معیارهای اخلاقی و حرفه ای شناخته شده است. این بخشی از هویت و ارزش‌های اصلی ماست و ما روی مشاوران خود حساب می‌کنیم که دیدگاه حرفه‌ای و راهکارهای تخصصی خود را به اشتراک بگذارند. لطفاً منشوراخلاقی وکلا و کارشناسان حقوقی ما را مطالعه نمایید تا با تعهد اخلاقی که به کاربران در مورد حرفه‌ای بودن مشاوران خود می‌دهیم آشنا شوید.

فرآیند درخواست همکاری

نظر برخی مشاوران ما درباره با وکیل

ارسال نظرات و پیشنهادات